مرامنامه

بنام خدا
تذکر: ممکن است محتویات این صفحه ویرایش یا تکمیل شود!

۱- این وبلاگ گروهی برای کسانی که میخواهند وبلاگنویسی را با وردپرس.ارگ آغاز کنند بعنوان یک کارگاه آموزشی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.
۲- ثبت نام در این وبلاگ برای عموم آزاد است و از اینجا انجام میشود. برای جلوگیری از حملات روباتها؛ کسی که ثبت نام میکند باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت به مدیر گروه لاگ ایمیل بزند و یا یک پست را برای انتشار پیشنویس کند. وگرنه اکانت او حذف خواهد شد.
۳- در صورت لزوم برای مواقع خاص؛ از نظرات اعضای

شورایی

متشکل از ۳ کاربر این وبلاگ (مدیر گروه لاگ و ۲ نفر دیگر با سطح دسترسی ادمین)؛ برای تصمیم گیری و سیاستگذاری استفاده میشود.
۴- سطح دسترسی داده شده به کاربر در هنگام ثبت نام مشارکت کننده / Contributor میباشد که پس از پست ۳ مطلب افزایش می یابد. در صورتی که پس از انتشار ۳ مطلب سطح دسترسی شما افزایش پیدا نکرد موضوع را با این آدرس در میان بگذارید.
۵- به مرور سطح دسترسی ها تا حد امکان افزایش می یابد به گونه ای که کاربران بتوانند با محیط وردپرس کاملا آشنا شوند و نهایتا بتوانند خود اقدام به تاسیس وبلاگ نمایند.
۶- زمان افزایش سطح دسترسی از یک سطح به سطح بالاتر وقتی است که کاربر خود اعلام آمادگی کند ولی توصیه میشود برای مقایسه امکانات هر رده با رده های بالاتر و پایین تر، سطح به سطح و در هر سطح پس از پست حداقل ۳ مطلب تقاضای ارتقا نمایید.
۷- در صورت سوء استفاده از سطوح دسترسی و حذف یا تغییر پست ها و کامنتهای دیگران؛ کاربر حذف خواهد شد.
۸- توهین به دیگران و استفاده از الفاظ و کلمات نامناسب در پست ها و کامنتها ممنوع است. کامنتهای ناقض این بند حذف و وضعیت پستها به Draft تغییر می یابد تا پس از ویرایش توسط نویسنده مجددا منتشر شوند.
۹- رعایت حقوق معنوی اشخاص حقیقی یا حقوقی لازم و در صورت استفاده از مطالب دیگران در حد امکان ذکر منابع الزامیست.
۱۰- تبلیغات در این وبلاگ ممنوع است.
۱۱- این وبلاگ هیچ هدف مالی را دنبال نمی کند و به هیچ عنوان بدنبال کسب درآمد نیست.
۱۲- در صورتی که نویسنده ای لازم بداند که یک دسته بندی موضوعی به موضوعات وبلاگ اضافه شود، امکان پذیر است.

۱۳- اولین پستی که هر نویسنده منتشر کند در دسته بندی موضوعی “پست شروع” قرار داده میشود.

 نظرات بسته شده است