معرفی نویسندگان

در این صفحه نویسندگان به ترتیب حروف الفبا معرفی میشوند. متن توضیحات درباره هر نویسنده عینا همان چیزی است که خود ارسال کرده و گروه‌لاگ در خصوص آن هیچ مسئولیتی ندارد.

خسروبیگی
لطفا برای آشنایی با  من به این صفحه مراجعه فرمایید. برای مکاتبه با من از این آدرس استفاده کنید.

مجتبی
نام من مجتبی و نام خانوادگی ام خسروبیگی است. متولد ۱۳۷۳ هجری شمسی هستم. محل تولد من شهر اراک میباشد و اکنون نیز ساکن اراک و دانش‌آموز هستم. برای مکاتبه با من از این آدرس استفاده کنید.

مجید
چه وظیفۀ دشواری است معرفی خود. چراکه مطمئن نیستم خودم را به درستی شناخته باشم. نامم مجید صادق‌زاده حمایتی است. ۲۷ سال دارم و مجرد هستم. فارغ‌التحصیل رشتۀ دریانوردی از دانشکده علوم دریایی دانشگاه صنعت نفت هستم. فرزند سبلان هستم. اما با وجود علاقۀ وافری که به وطن خود، اردبیل دارم، حکم روزگار بر این بوده است که در محمودآباد زندگی کنم. گو اینکه این دیار نیز جذابیت‌های خود را دارد. البته این نخستین بار نیست که رنگ غربت را می‌بینم. بیشتر دوران زندگی من، از جوانی به بعد، در تنهایی و غربت سپری شده است. محمودآباد، تهران، مغان و بازهم محمودآباد. تنها تخصصی که دارم و می‌توانم بدان ببالم آشنایی‌ام به زبان انگلیسی است. شالودۀ این آشنایی به دوران دانشجویی‌ام برمی‌گردد؛ به آن زمانی که در کلاس درس اساتیدی چون کاپیتان معرب، قره، طاهردین و هورفری و بسیاری دیگر، راهی به جز یادگیری این زبان نداشتم. بعداز تحصیلات نیز علاقه یا بهتر است بگویم عشق به ترجمه مرا واداشت تا زمان زیادی را صرف یادگیری انگلیسی بکنم. اینک نیز در دانشکده علوم دریایی مشغول به کار هستم و در کنار آن، دستی نیز در ترجمه و گاهی تدریس مکالمه زبان انگلیسی دارم. نمی‌خواهم این نکته را ناگفته بگذارم. هدف من از همکاری در این سایت، نه انتقال افکار خودم که انتقال افکار دیگران است، آن هم ازطریق ترجمۀ داستان‌هایی است که بازگو کرده‌اند. باشد که بتوانم امانت‌دار باشم. برای مکاتبه با من از این آدرس استفاده کنید.

مصطفی
من مصطفی و متولد ۱۳۷۸ هجری شمسی هستم. محل تولد من شهر اراک میباشد و اکنون نیز ساکن اراکم. برای مکاتبه با من از این آدرس استفاده کنید.